Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Villa – Rezidans (Residence) Temizliği

17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Villa ve rezidans temizlikleri, sizlerinde bildiği üzere, altından kalkması ağır bir yük olan ve tek bir kişi ile yapılamayan çok zahmetli bir iştir. Villa temizlik ve rezidans temizlik kaliteli ekibimiz tarafından en az 2 bayan göndererek gün içerisinde en hızlı ve en temiz bir çalışma performansı sonucunda sizlere ferah bir ortam sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin işlerinden mahrum kalmaması açısından ve villanızın güvenliği açısından gönül rahatlığıyla teslim edip ve sizlere güzel bir ortam sunmaktayız. Öncelikle iş yapılacak alanın raporu oluşturulur, gerekli ekipman desteği sağlanır ve bu doğrultuda uzman bayan personellerimizle temizlik işleriniz başlamış olur.

Altından kalkamayacağınız, sizi sürekli düşündüren temizlik kaygısına son veriyoruz. Siz rahat edin diye özellikle villa temizlik ve rezidans temizlik denildiğinde eğitim almış personellerimizi yönlendiriyoruz. Dış cephe camlarınız ve köşe bucak aklınıza gelmeyen bir çok alanı ferah bir hale getiriyoruz. Zeminlerdeki lekeleri, zemin temizleme makinelerimizle kolayca ve zemine zarar vermeden rahatlıkla çıkarıp hem personellerimizin işlerini hızlandırmak açısından hem sizlerin evinizi rahatlıkla kullanabilmeniz açısından bu desteği Ankara Suna Temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Misafirlerinizi temiz ve hoş kokulu bir ortamda ağırlamak ister misiniz ? O halde doğru adrestesiniz. Siz havuzun başında rahatınıza bakarken uzman ekip ve kadromuzla evinizi pırıl pırıl yapıp hoş kokulu deterjanlarla daha da güzel bir hale getirmek için buradayız. Günümüz şartlarında yeni yapılan toplu konut yaşam alanlarına karşı duyulan ilgi ve alakadan ötürü, temizlik anlayışını daha bir üst seviyeye getirmek amacıyla sizlere en iyi hizmeti vermekten asla geri çekinmiyoruz. Villa temizlik ve rezidans temizlik de dikkat ettiğimiz diğer bir husus ise, değerli eşyalarınızın ve avizelerin zarar görmesini engellemek amacıyla alınan bazı tedbirlerimiz vardır. Bu sayede hiç bir eşyaya zarar gelmeden bütün her yeri tertemiz yapıp ve sizin tarafınızdan kontrolü sağlanıp, alındıktan sonra işimizi teslim ediyoruz. Uygun fiyatlarda hizmet veren firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olup, ve bahçe havuz dış alanların temizliğini de yapmaktayız. Sizlere belirtilen andan itibaren yapılan temizlikten memnun kalacağınızı bir kez daha belirtmek istiyoruz. Sizin memnuniyetiniz doğrultusunda şirketimize güç gelecektir. Ankara temizlik şirketleri olarak aynı alanda faaliyet gösteren bir çok firma mevcuttur.

Bu firmaların her zaman önceliği müşteri memnuniyeti olması gerekmektedir. Çünkü biz bütün işlerimizi temizlik olarak ve direk müşteriye yaptığımız için sizin ne düşünüyor olduğunuzun bizim için çok önemli yeri vardır. Sizler yapılan hizmet karşılığında memnun kalmalısınız ki aynı memnuniyeti diğer müşterilerimize sağlayabilelim. Ayrıca yapılamayan gözden kaçan yada sizi rahatsız edecek tüm durumlarda 1 hafta içerisinde ücretsiz olarak tekrar villanız baştan aşağı yine en detaylı şekilde teslim edilerek siz sevgili müşterilerimize olanak sağlar. Villa temizlik ve rezidans temizlik ile özellikle bazı personellerin unuttuğu gözden kaçırdığı alanları sizlere teslim etmeden önce uzman ekibimiz gelip yerinde incelemektedir ve daha sonra size teslim edilmektedir. Villa temizlikleri olarak her zaman size en iyi hizmet ve kaliteyi vermek adına firmamız adına faaliyet göstermekteyiz. Sizlerin bu fırsattan yararlanabilmeniz için doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Daha detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Otel temizliği de, diğer temizlikler gibi çok önemli bir temizlik grubuna girmektedir. Bazı temizliklerde sadece müşteri memnuniyeti olmakla beraber, otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken çok önem..

Osman Suna

Evlerinizde yaşadığınız ortam ne kadar temiz ne kadar pis bunları biliyor muyuz ?Aslında biliyoruz, fakat boya olayı hemen gözle görülebilir bir durum olmadığından aslında biz temiz görmekteyiz. Yanıl..

Osman Suna

Yerinde , hiç bir eşyalara zarar vermeden, halılarınızın kalitesine göre ve cinsine göre yıkama yapmaktayız.Halı yıkamak, ev hanımlarının da bildiği gibi bütün işlerden zahmetli bir iştir. Bizler Anka..

Osman Suna

İnşaat temizliği herkesin de bildiği gibi gerçekten çok eziyetli ve çok zahmetli bir iştir. Yeni bitmiş bir binaya daha hiç bir şey yapılmadan içeri girildiği zaman ev her ne kadar güzel olsa da en ba..