Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Cami Temizliği

17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Camiler, müslüman ülkelerde yaygın olarak ibadethane olarak kullanılan ve, bütün insanların kullanabileceği bir alandır. Öncelikle temizlik hususunu ele alacak olursak ilk önceliklerimizden birisi olan cami temizliği genelde daha titizlikle bakmak gerekmektedir. Çünkü ibadethane olarak kullanılan camilere her gün dışarıdan insanlar gelerek bakteri sayısını istemsiz olarak artırmaktadırlar. Bu konuda sizlere yardımcı olacak Ankara Suna Temizlik Şirketi olarak her zaman yanınızda oluyoruz. İnsanların dışarıdan getirdiği bakteriler ve ibadet sırasında ellerimizi ve yüzümüzü yere vurmamız demek bir çok bakteriyi vücudumuza girmesine izin vermek demektir. Bu olay kaçınılmazdır. Çünkü müslüman olan bir ülkede cuma günleri bu alanları kullanıyoruz.

Cami temizliği genelde bayan kadromuzu görevli tutarak, ve her işte olduğu gibi gerekli ekipmanların hazırlanmasıyla beraber işimize titizlikle ve ekstra özen göstererek başlamış bulunmaktayız. İlk önce bütün halılarımızın temizliğini yaparak daha sonra bütün fayansların ve duvarların temizliğini gerçekleştirerek bu hizmeti devam ettirmiş bulunmaktayız. Cami temizliği bir iş yerine göre ve bir eve göre daha sık yapılması gereken bir durumdur. Çünkü hava koşulları her ne kadar kötü olursa olsun insanların ibadetlerini engellemesi söz konusu dahi olamaz. Bu sebeple ibadet eden insanlarımıza daha ferah ve daha temiz bir ortamı sağlamak amacıyla bu işi de diğer temizlik maddeleri gibi canı gönülden ve severek yapıyoruz. Bizim her şeyden önce amacımız memnun etmek. Biz her ne kadar memnun edersek eminiz ki, insanlarda o kadar bizi memnun edeceklerdir. İşini temiz yapan bir firma olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Hiç bir işten yılmayan uzman ekip ve kadromuzla, temizlik işlerinde faaliyet göstermeye devam edeceğiz. Eminiz ki müşterilerimizin bu durumdan hoşnut edeceğiz.

Cami temizliği ve ibadethaneler sağlık kurallarına uygun, Ankara Suna Temizlik güvencesiyle uzman temizlik ekibi tarafından insan sağlığına zararlı olmayan temizlik ürünleri ve modern donanımlı makine ekipmanları yardımı ile temizlenmektedir. İbadet ortamının temizliği dinin vazgeçilmez ilkelerinden birisidir. Bu ilkenin bilincinde olarak hizmet sunar. Halılar, çiniler, ve her ebattaki avize ayrıntılı olarak temizlenir. Mermer alanlar profesyonel makinelerle temizlenir ve cilalanır. Cami ve ibadethane temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı manevi toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahip. Dolayısıyla bu tür temizlik işleri özellikle profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan profesyonel ürünlerimizle sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılanmış olmaktadır.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Otel temizliği de, diğer temizlikler gibi çok önemli bir temizlik grubuna girmektedir. Bazı temizliklerde sadece müşteri memnuniyeti olmakla beraber, otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken çok önem..

Osman Suna

Villa ve rezidans temizlikleri, sizlerinde bildiği üzere, altından kalkması ağır bir yük olan ve tek bir kişi ile yapılamayan çok zahmetli bir iştir. Villa temizlik ve rezidans temizlik kaliteli ekibi..

Osman Suna

Ankara Ev temizliği firmaları denildiği zaman, evinizin köşe bucak temizleneceği ilk önceliğimiz olmalıdır. Evinize belirli bir noktadan başlanılıp, sehpalar, çerçeveler, aynalar, mutfak dolapları içl..

Osman Suna

Yapılan akademik çalışmalara göre bir çoğunda alışveriş merkezlerinin daha çok tercih edilmesinin sebebi temizlik olduğu faktörü ortaya çıkmıştır. Bir çok insan izinli günlerinde, boş zamanlarında, se..