Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Boya Badana Servisi

17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Evlerinizde yaşadığınız ortam ne kadar temiz ne kadar pis bunları biliyor muyuz ?Aslında biliyoruz, fakat boya olayı hemen gözle görülebilir bir durum olmadığından aslında biz temiz görmekteyiz. Yanılıyoruz!! Çoğu insan evlerinin boyanmasının bir zahmet olduğunu düşünerek bu durum 6 ayda bir yapılması gerekirken 1 sene 2 sene hatta 3 seneye kadar çıktığı olmuştur. Ertelemeyin! Boya badana konusunda uzman kadromuzla önce boya badana işinizi yapıyoruz. Daha sonra temizliğinizi bitiriyoruz. Boya, temizlik aynı anda. Hiç bir şeye elinizi dokunmadan pırıl pırıl olmuş duvarlar, tavanlar, ve alçı kaplamalar. Uzman ekip ve kadromuz sayesinde evinizin hiç bir köşesinde boya lekesi bırakmadan evinizi canlandırıyoruz. Boya işi aslında zahmetli bir iştir, kendiniz yapmaya kalkarsanız gerçekten çok yorucu ve ince ustalık isteyen bazı bölümleri olmaktadır. Ne siz yorulun ne paranız boşa gitsin. Evinizi bizlere emanet edin hem yorulmayın, hem paranız cebinize kalsın.

Evinizin tamamı boyandığı zaman size belirtilen süre maksimum 1 gündür. Sabah başlanılıp akşam olmadan evinize tertemiz oturabilirsiniz. Günümüzde biliyorsunuz ki sigara içen insanların sayısı içmeyenlerden fazla bir hal alır oldu. Çoğu insan oturma odası salon ve benzeri yerlerde sigara içmezler. Sürekli tercih edilen yerlerden birisi mutfaktır. Mutfak bölgesi aslında evde en çok kirlenen yer olmaktadır. Çünkü gıda üzerine, yemek yeme yeri, sigara içme yeri olmuştur. Tabiri caizse günümüzde bir söz vardır. Mutfağı istediğiniz kadar temizleyin, evdeki en nankör yer mutfaktır. Temizledikçe bitmez. Evet çünkü en çok kullanılan bölgedir mutfak. Bu durumda temizlik olarak dip köşe her yeri yapamasanız da en azından yüzeysel olarak temizlik yapılıyor her evde. Bunun için buharlı ve normal temizlik olarak her zaman sizin yanınızdayız. Sigara çok içilen mutfak bölgesinde kesinlikle duvar ve tavan bölgelerinin kesinlikle boya badana ihtiyacı vardır. Ertelememenizi tavsiye ediyoruz. Her ne kadar gözle görülemeyen kirler olsa bile aslında duvar kirli. İşinde uzman ve tecrübeleri yıllara dayanan boya badana ustaları ile çalışmaktayız. Boya badana ustaları olarak kendini tanıtan bir sürü insan bulunmakta gerçek bir usta boyacı bulmak çok önemlidir.

Her insan aslında dezenfekte edilmiş, tertemiz, pırıl pırıl bir evde oturmak ister, fakat bazı bayanlar çalışmak zorunda olabiliyor, bazı ev hanımları çocuklarıyla ilgilendikleri için temizliği tam anlamıyla yapamıyor olabiliyor. Siz yorulmayın diye, uzman ekip ve kadromuzla biz sizin her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Boya badana işine başlamadan önce bütün eşyalarınızı naylonla kapatıyoruz. Laminant parkeler bantlanarak ve bütün süpürgeliklere bant çekilir. Kesinlikle evinizin tek bir köşesinde dahi boya kalıntısı bulamayacağınız ve tertemiz bir ortam sizleri bekliyor. Daire boyası, bina boyası, dış cephe boyası olmak üzere sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Biz işe başlamadan önce size ne zaman saat kaçta biteceği hakkında kısa bilgi verilir, ve istenilen sürede temiz ve titiz bir çalışma sonrasında eviniz tertemiz teslim edilir. Sizde evinizi, iş yerinizi, ofisinizi boyatmak isterseniz doğru adrestesiniz. Ankara uzman ve kaliteli boya badana ustaları ile evlerinizin duvarları artık çok daha temiz ve güzel bir görünüme kavuşacaktır.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Firmamız sizler için, evinizi rahatlıkla emanet edebileceğiniz, günlük gündelikçi bayan tedariği sağlamaktayız. Ev hanımları, rahatlıkla işlerinizi halledebilirsiniz. Aklınızda hiç bir kuşku ve şüphe ..

Osman Suna

Villa ve rezidans temizlikleri, sizlerinde bildiği üzere, altından kalkması ağır bir yük olan ve tek bir kişi ile yapılamayan çok zahmetli bir iştir. Villa temizlik ve rezidans temizlik kaliteli ekibi..

Osman Suna

Ofis temizliği denilince önce akla gelen ilk madde, sizlerin daha iyi koşullarda ve daha temiz bir ortamda, ve ofis çalışanlarının da sağlığını düşünerek bu uygulamamızı da başlatmış bulunuyoruz. Ofis..

Osman Suna

Yapılan akademik çalışmalara göre bir çoğunda alışveriş merkezlerinin daha çok tercih edilmesinin sebebi temizlik olduğu faktörü ortaya çıkmıştır. Bir çok insan izinli günlerinde, boş zamanlarında, se..