Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Pursaklar Temizlik Şirketleri

18 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Güler yüzlü ve uzman kadromuz ile Ankara Pursaklar bölgesine de en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizler ile tanıştıktan sonra eminiz ki çevrenize yönlendireceksiniz. Çünkü, bizler Ankara’nın en köklü firması olarak en kaliteli hizmeti vermekten ve güler yüzlü olmaktan çekinmiyoruz. Sizlerin ve personellerimizin de sağlığınızı düşünüyoruz. Kesinlikle emin olabilirsiniz ki evinize yada eşyalara bir zarar gelmeden teslim ediyoruz. Sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yaşamayı kim istemez ki? Profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımızla evlerinize misafir olmaktan çok mutluyuz. Sizler de bu kalite ile profesyonel temizlik olarak bizlerle çalışmak istemez misiniz ?

Ankara Pursaklar temizlik firması içerisinde bulundurduğu hizmet anlayışını sizlere en uygun fiyat ve ücretlendirme olarak sizlere sunmaktayız. Pursaklar temizlik firmaları olarak sizlerin firmamıza yaptıracağınız temizlik hakkında bilgi verecek olursak, 70- 120 m2 alanlarınızın temizliğini 1 bayan yardımı ile gerçekleştiriyoruz 120-140 m2 alanlarınızı ise 2 bayan gönderimi yaparak sağlamış bulunuyoruz. Ankara Pursaklar temizlik şirketleri adı altında oda sayısına göre ve m2 boyutuna göre fiyatlarda değişiklik gösterebilir. Bununla ilgili akıllarda herhangi bir şüphe kalmaması açısından doğrudan bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Pursaklar temizlik olarak ilk önceliğimiz personelin can güvenliği ve daha sonra bize doğrudan ulaşan siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olacaktır. Ankara Pursaklar temizlik firmaları olarak, firmamız kendini günden güne büyüterek ve temizlik hizmeti alanını geniş bir alana dağıtarak daha da büyümeyi hedeflemektedir. Başarısına başarı katan detayına daha da detay temizliği katan Pursaklar temizlik firması sizlerin gönlünü ve mutluluğunu gözler önüne sererek bu kaliteli hizmeti sürdürmeyi hedeflemektedir. Pursaklar temizlik sizlerin en çok merak ettiği sorulara cevap olmak istemektedir. Bizler sizler için hazırlamış olduğumuz seminer ve toplantılarımız ile kendimizi günden güne geliştirirken, personel kadromuzu da her gün bilinçlendirip siz değerli müşterilerimizin evlerine misafir olarak gönderim sağlıyoruz. Pursaklar temizlik şirketleri sizlerin sağlığını tehdit altına sokmayarak en iyi hizmet anlayışını sunmaktadır.

Ankara Pursaklar temizlik olarak sizlerin, bizlere belirtmiş olduğunuz alan ve bölgeleri en erken saatlerde başlayıp mesai saatimizin bitimine doğru kalan kısımlara detay temizlik yapmak için zaman ayırmıştır. Dileyen müşterilerimiz temizlik yapılan bölgede uzman kadromuzu izleyerek kendi işinin nasıl yapıldığını görmek isteyebilir. Bu sizlerin en doğal hakkıdır. Bizler eminiz ki sizlerin yüzünü daima güldürmek için çalışıyoruz. Baştan savma yapılan işlerde ve işini önemsemeyen, en önemlisi de işini severek yapmayan personel ve ekip ile çalışmıyoruz. Sizler Pursaklar temizlik şirketleri arasında bizleri tercih etmenizin ne kadar doğru olduğunuzu sizlere yapılan hizmet sayesinde anlamış olacaksınız. Pursaklar temizlik firmaları olarak sizlerin ev veya iş yerlerinize yaptığımız bütün temizlikleri sadece yüzeysel olarak görmemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Detaylı temizlik yaparak hedeflerimiz arasında en önemlisi de müşteri memnuniyetini devam ettirerek sizlerin bizlerle çalışmaya devam etmenizi istiyoruz.

Ankara Pursaklar temizlik firmaları bütün evinizin genelini göz önünde bulundurarak, öncelikle mikropların ve kalıntı halindeki pisliklerin öncelikle temizlenmesi tarafındayız. Çünkü mikrop dediğimiz canlı organizmalar insan sağlığını tehdit ederek insanlara zarar vermektedir. Bizler Pursaklar temizlik şirketi olarak bu duruma el koyuyoruz. Tertemiz bir hayat ve tertemiz bir ortam sunuyoruz. Ankara Pursaklar temizliği firmalar arasında alt yapısını en sağlam bir temel atmış olup bu temel doğrultusunda atılan bina katlarında siz değerli müşterilerimizi misafir etme anlayışını da ortaya koyacaktır.

Pursaklar temizlik şirketleri sizlerin evlerinizde hassasiyet göstermiş olduğunuz koltuk ve mobilyalara zarar vermeden en ince ayrıntısına kadar düşünüp sizlere en iyi kaliteli hizmeti sunmaktadır. Ankara Pursaklar temizlik firmaları olarak güvenilir adrestesiniz.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Dış cephe temizliği ve cam temizliği oldukça tehlikeli ve oldukça yapılması zor bir iş olmakla beraber, güvenlik tedbirleri alınmadan asla yapılmaması gereken bir durumdur. Dış cephe temizliğiniz de ö..

Osman Suna

Yapılan akademik çalışmalara göre bir çoğunda alışveriş merkezlerinin daha çok tercih edilmesinin sebebi temizlik olduğu faktörü ortaya çıkmıştır. Bir çok insan izinli günlerinde, boş zamanlarında, se..

Osman Suna

Otel temizliği de, diğer temizlikler gibi çok önemli bir temizlik grubuna girmektedir. Bazı temizliklerde sadece müşteri memnuniyeti olmakla beraber, otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken çok önem..

Osman Suna

Camiler, müslüman ülkelerde yaygın olarak ibadethane olarak kullanılan ve, bütün insanların kullanabileceği bir alandır. Öncelikle temizlik hususunu ele alacak olursak ilk önceliklerimizden birisi ola..