Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Otel Temizliği

21 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Otel temizliği de, diğer temizlikler gibi çok önemli bir temizlik grubuna girmektedir. Bazı temizliklerde sadece müşteri memnuniyeti olmakla beraber, otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus vardır. İşi yaptığımız kişi ve kişiler de bunun yanı sıra müşteri memnuniyeti sağlamak zorunda kalacaklardır. Bu sebepten dolayı biz Ankara Suna Temizlik olarak işimizi her temizlikte olduğu gibi yine titizlikle yapıp siz değerli müşterilerimize bu kaliteli hizmeti sağlamış bulunuyoruz. Sizi tercih eden misafirleriniz açısından otelde konaklama imkanı olan kişiler, odaya girdiklerinde o temiz havayı solumak isteyeceklerdir. Bu durumda biz devreye giriyoruz. Sizlerin kaliteli hizmet sunması açısından biz aynı zamanda kalitemizi sizlere ve misafirlerinize sunuyoruz. Sizlerin de misafir memnuniyetini dikkate alarak, temizlik açısından, alınan her bir misafir şikayeti firmamızı olumsuz yönden etkileyecektir.

Bizler her zaman temizlik olarak lekeleri kaybetme azminde olurken, insanlarında bizim firmamıza bakış açısından tertemiz bir sayfa bırakmalarını istemekteyiz. Bu bizim kim olduğumuzdur.

Özellikle son 10 yılda, Arap, Rus ve İngiliz turistlerin ülkemizde artışı göz önünde bulundurularak, doluluk oranı %90 a kadar ulaşmaktadır. Her bir misafirin otelden ayrılması demek ve her gün kullanılan çarşafların, temiz havluların değiştirilmesi demek aslında bir firma tarafından karşılanması demektir. Yatakta kalan sıvı akıntıların temizlenmesi, banyo, wc temizlikleri, cam temizlikleri ve ahşap dolap içlerinin temizlikleri, firmamız tarafından karşılanıp, sizlere en iyi hizmeti vermek amacımızdır. Otel temizliği faaliyeti gösteren firmamız sizlere detaylı olarak şu şekilde bilgi vermektedir;

*Odadaki çarşaf, nevresim takımı ve yastıkların beyaz hijyen poşetlerine alınarak oda numarasıyla beraber paketlenip alınması ve yatakların mevsime uygun olarak yaz ve kışa göre ayarlanması
*Yataklarda bulunan sıvı akıntıların temizlenmesi için buhar ve vakum makinelerinin kullanılarak bir sonraki müşteriye rahat ve huzurlu bir şekilde dinleneceği yeni nevresim takımlarının açılması.
*Battaniye ve yorganların değişimi sağlanması.
*Özellikle mini-bar, kumanda ve tuvaletlerin özel hijyen malzemeleri ile temizlenerek müşteriye hazır edilmesi.
*Bunların yanında masa, sandalye ve kapıların açılarak havalandırma yapılması
*Müşteriye hijyenik ortam sağlandıktan sonra lobi, ön banko, yemekhane, toplantı salonu, dinlenme salonları gibi yerlerin yüzeylerinin her 8 saatte bir temizlenmesi gerektiği.

*Bunları yapacak personellerin sağlık bakanlığı tarafından oteller için tebliğ edilen standartlarda yapılması önem arz etmektedir.
Otelde yoğun insan sirkülasyonu yaşandığı için temizlik sorunu yanında hijyen problemi de ortaya çıkmaktadır. Özellikle otellerde dünyanın dört bir yanından gelen insanlar sebebiyle salgın hastalıklarla mücadele noktasında dezenfeksiyon yoluyla hijyen ayrı bir önem kazanmaktadır. Otel temizliği denildiğinde koltuklar sanıldığı gibi sadece temizlemeyle temizlenmez, sadece yüzeyindeki toz ve kirler alınmış olur. Bilinmelidir ki koltukların içerisinde insan derilerini besin olarak kullanan miteler sadece anti bakteriyel ürünlerle temizlenmektedir. Bu durumda bizler uzman kadromuzla her zaman sizin yanınızda olarak talep ve isteğe göre eleman sayısı ve ekipman sayısı olarak belirlenen şartlar doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Dış cephe temizliği ve cam temizliği oldukça tehlikeli ve oldukça yapılması zor bir iş olmakla beraber, güvenlik tedbirleri alınmadan asla yapılmaması gereken bir durumdur. Dış cephe temizliğiniz de ö..

Osman Suna

İnşaat temizliği herkesin de bildiği gibi gerçekten çok eziyetli ve çok zahmetli bir iştir. Yeni bitmiş bir binaya daha hiç bir şey yapılmadan içeri girildiği zaman ev her ne kadar güzel olsa da en ba..

Osman Suna

Evlerinizde yaşadığınız ortam ne kadar temiz ne kadar pis bunları biliyor muyuz ?Aslında biliyoruz, fakat boya olayı hemen gözle görülebilir bir durum olmadığından aslında biz temiz görmekteyiz. Yanıl..

Osman Suna

Koltuk yıkama işleminin en doğru seçim yolu, bilinçli uzman ekip kadrosuna sahip bir firmadan yardım almak olacaktır. Yerinde koltuk yıkama işlemini en son ne zaman yaptırdınız ? ya da daha öncesinde ..