Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Ofis Temizliği

16 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Ofis temizliği denilince önce akla gelen ilk madde, sizlerin daha iyi koşullarda ve daha temiz bir ortamda, ve ofis çalışanlarının da sağlığını düşünerek bu uygulamamızı da başlatmış bulunuyoruz. Ofis temizliğin de öncelikle ofis içerisinde çalışan personellerin bulunmamasını sağlıyoruz, bu sağlık açısından, firmamız için çok önemli bir durum arz etmektedir. Siz değerli çalışan arkadaşlarımızla en iyi ortamda en iyi kaliteli temizliği sunmak bizim için çok önemli bir konu olmaktadır. Öncelikle ofis temizliği temizlenecek alan, firma çalışan elemanlarımız tarafından tespit edilir, daha sonra son teknoloji ekipmanlarımızla beraber ofis temizliğine başlamış bulunuruz.

Günde en az 8 saatini geçirdiğimiz ofislerimizin, çalışma yaparken göze güzel gelen bir ortam olması, temiz ve hijyenik olması, yani içimize sinmesi, çalışma motivasyonumuzu en yüksek seviyede tutmasını sağlayacaktır. Sabah iş başı yapan çalışanlar, işletmelerinin temiz ve düzenli olmasını ister, motivasyonu artmış çalışanların verimliliği artarken, rahatsızlanma oranı da aynı zamanda düşecektir. Düzenli temizlik yapılan ofislerde kir ve bakteriler minimum seviyeye düşer. Sizlerin evinizden çok ofislerde zaman geçirdiğinizi de bilerek sizlere eviniz kadar rahat temiz ve hijyenik bir ortam sağlamaktayız. İş yerlerinize gelen misafirlerinizi daha temiz bir ortamda ağırlamak istemez misiniz ? O halde doğru adrestesiniz.

Biz sizlerin daha iyi koşullarda temiz ve mikroorganizmalardan arındırılmış bir ortamda çalışmanız için uzman ekibimizle canla başla çalışıp bu ortamı size sağlamak için burada bulunuyoruz. Çalışma ortamlarını genelde 1 kişiden fazla çalışma arkadaşları olduğundan dolayı bakteri dağılımı çok çabuk olur. Bu da siz değerli müşterilerimizin sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Biz bunu önlemek amacıyla bütün ayrıntıları en ince detayına kadar düşünüp bu şekilde size bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz.
Çalışma masaları ilk günkü kadar temiz ve parlak, aynı zamanda çalışma koltuklarınız hijyenik ve temiz olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Ofis temizliği denilince akla gelen diğer bir husus ise, ofiste çalışan ekip arkadaşlarının kullandığı bilgisayar vs gibi cihazlardır.Buna Ankara Suna Temizlik şirketi olarak, daha dikkatli ve hassas davranılması gerektiğini ekibimize eğitim amaçlı seminer düzenlenerek bilgisi verilmiştir. Sizlerin içinin rahatlaması açısından bu gibi düşüncelerinizin ortadan kalkmasını bize duyacağınız güven sayesinde ortadan kaldırmayı başarmaktır, diğer bir hedefimiz. Yapılan işin sonucunda uzman ekibimiz olay yerini inceler ve sizlere teslim etmeden önce son kontrollerini yapar. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından sizinle beraber tekrar ofisler gezilip görülür ve olmayan bir yer durumunda aynı hafta içerisinde ücretsiz olarak sizlere tekrar temizlik imkanı sağlamaktayız. Bu da size olan sevgi ve saygımızı göstermiş oluyor.

Ankara Suna Temizlik şirketi olarak bizim için önde gelen durumlardan bir tanesi müşterinin sağlığı diğer madde ise müşterinin memnun olup olmamasıdır. Biz sizler için sizlerin memnun olabilmesi için çalışıyoruz.
Sizlerinde bu huzurlu ve temiz bir ortamda çalışmanızı düşündüğümüz için sizin yanınızdayız. Ankara ofis temizliği olarak, iş yerlerinizi bize emanet edebilirisiniz.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Yapılan akademik çalışmalara göre bir çoğunda alışveriş merkezlerinin daha çok tercih edilmesinin sebebi temizlik olduğu faktörü ortaya çıkmıştır. Bir çok insan izinli günlerinde, boş zamanlarında, se..

Osman Suna

Oturduğumuz evlerin temizliği ne kadar önemliyse bina temizliği,apartman temizliği,merdiven temizliği de bir o kadar önemlidir. Peki bina ve apartman temizliklerin de temizlik nasıl olmalı ne kadar da..

Osman Suna

Otel temizliği de, diğer temizlikler gibi çok önemli bir temizlik grubuna girmektedir. Bazı temizliklerde sadece müşteri memnuniyeti olmakla beraber, otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken çok önem..

Osman Suna

Evlerinizde yaşadığınız ortam ne kadar temiz ne kadar pis bunları biliyor muyuz ?Aslında biliyoruz, fakat boya olayı hemen gözle görülebilir bir durum olmadığından aslında biz temiz görmekteyiz. Yanıl..