Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Halı Yıkama

17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Yerinde , hiç bir eşyalara zarar vermeden, halılarınızın kalitesine göre ve cinsine göre yıkama yapmaktayız.Halı yıkamak, ev hanımlarının da bildiği gibi bütün işlerden zahmetli bir iştir. Bizler Ankara Suna Temizlik şirketi olarak bu zahmetli işi, sizlerden alıp uygun koşullarda halınızın ilk günkü gibi temizliğine kavuşturuyoruz.

Bu hizmetle sizlere aynı zamanda daha temiz ve daha güvenli bir ortam sağlıyoruz. Özellikle çocuklu ev hanımları, çocuğunuzun tertemiz bir halı üzerinde oynamasını ve siz yetişkin bireylerinde mikroorganizmaların tehdidi altında kalmaktan kurtarıyoruz. Sizler daha güvenli ve daha temiz bir halıda gününüzü geçirirken, bizim de tek hedefimizin sizlere bu hizmeti vermekten gurur duyacağımızı bir kez daha belirtmek isteriz.

Taşınmaz halılarınız, duvardan duvara halılar, halıflex tarzındaki büyük ve taşınması zor olan halıları, yerinde yıkama sistemiyle adresinize gelip yıkıyoruz.
Temizleme işlemi bittikten en geç 4 saat sonra kullanıma hazır hale getirip sizlere daha temiz bir ortam yaratıyoruz. Sizlerin bu zahmetle gördüğünüz işi biz son teknoloji sistemlerle ve ekibimizin de bilgisini katarak sizlere temiz bir ortam sağlıyoruz. Halı yıkama sektöründeki teknolojik gelişmeler ışığında, teknolojik imkanlardan, en üst düzeyden yararlanan ekibimiz, kurumsal yada bireysel halı yıkama konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve etkin bir şekilde ulaşarak, ihtiyaç analizi doğrultusunda, onarım ve düzenleme hizmeti vermekteyiz.

Ankara Keçiören’de bulunan firmamızla, her zaman en hızlı çözümleri üreterek, müşteri mağduriyetini önleyerek bir zaman dahilinde çalışmaktayız. siz ve sevdikleriniz için sandığınızdan çok daha önemli ve sağlık açısından oldukça önemlidir.

Ankara Halı yıkama hassasiyet isteyen bir iştir. Halılarınızın içlerinde, yuva yapması kaçınılmaz olan bakteri ve mikroplar, hem bugün ve hem yakın gelecekte sağlığınızı, çok ciddi şekilde tehdit edecek boyutlarda hastalıklara dönüşümünü engellemek için her zaman bizi tercih etmeniz konusunda, siz değerli müşterilerimize,kaliteli ve temiz bir işçilik olarak da gözler önüne bu hizmeti sermeye çalışacağız. Bizim için her şeyden önceliği olan müşteri memnuniyeti önemlidir.

Müşteri memnuniyeti demek, hangi alanda temizlik yaptırıyorsanız o temizliğin kaçınılmaz şekilde güzel ve başarılı olduğu anlamına gelmektedir. Yerinde halı yıkama hizmetini sizlere gerçekleştirerek artık halılarınızın evinizden gidip sizleri zor durumdan kurtarmakta bir diğer hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Ofis temizliği denilince önce akla gelen ilk madde, sizlerin daha iyi koşullarda ve daha temiz bir ortamda, ve ofis çalışanlarının da sağlığını düşünerek bu uygulamamızı da başlatmış bulunuyoruz. Ofis..

Osman Suna

Otel temizliği de, diğer temizlikler gibi çok önemli bir temizlik grubuna girmektedir. Bazı temizliklerde sadece müşteri memnuniyeti olmakla beraber, otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken çok önem..

Osman Suna

Villa ve rezidans temizlikleri, sizlerinde bildiği üzere, altından kalkması ağır bir yük olan ve tek bir kişi ile yapılamayan çok zahmetli bir iştir. Villa temizlik ve rezidans temizlik kaliteli ekibi..

Osman Suna

Dış cephe temizliği ve cam temizliği oldukça tehlikeli ve oldukça yapılması zor bir iş olmakla beraber, güvenlik tedbirleri alınmadan asla yapılmaması gereken bir durumdur. Dış cephe temizliğiniz de ö..