Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Gündelikçi Bayan

17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Firmamız sizler için, evinizi rahatlıkla emanet edebileceğiniz, günlük gündelikçi bayan tedariği sağlamaktayız. Ev hanımları, rahatlıkla işlerinizi halledebilirsiniz. Aklınızda hiç bir kuşku ve şüphe kalmadan firmamız çalışanları bayan elemanlardan oluşan ekiple rahatlıkla çalışabilirsiniz. Sizlere bu güveni sağlayan Ankara Suna Temizlik Şirketi olarak her zaman bizden memnun kalmanızın garantisini verebiliriz. Günlük işlere giden bayan personellerimiz.Siz evde olun yada olmayın. Sadece sizler yapılacak işi gösterin gerisini bize bırakın. Banyo temizliği, tuvalet temizliği, salon, odalar, aksesuar eşyalarınız, ütüleri, yıkanacak çamaşırlarınız, kurutulacak eşyalarınız ve daha fazlası için sizlere böyle bir imkanı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Komşularınızla rahat rahat zaman geçirebileceğiniz, çocuğunuzla ilgilenebileceğiniz, ve gezmeye gidebileceğiniz, en önemlisi güvende olan eviniz. Bunları düşünerek ve uygun fiyat standartları doğrultusunda gündelikçi bayan işinizden ödün vermeyin. Sizin belirlemiş olduğunuz günlerde bayan elemanımızı gönderiyoruz ve yine sizin istediğiniz saatlerde çalışmalarını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim açımızdan çok önemli olup sizler içinde bizlere güvenmekte çok kararsız kaldığınızı da düşünebiliriz. Bu durumda firmamız tarafından garanti altına alınmış değerli eşyalarınız ve günlük kullanımda bulunan eşyalarınız bizim tarafımızdan güvence altına alınmış olmaktadır. Günlük işlere gelen bayan elemanları kendi yerinize koyun. O evi kendi evi gibi sahiplenmesi ve kendi evinde nasıl bir performans gösteriyorsa, sizin evinizde daha çok performans göstereceğinizden kesinlikle hiç bir zaman kuşkunuz olmasın. Bizler ve çalışan bayan, erkek personeller olarak her şeyden önce müşteri memnuniyeti olmuştur. Ve bu doğrultuda ilerlemeye devam edeceğiz.

Bu alanda çok faaliyet gösteren gündelikçi bayan tedariğini sağlayan ve, firmayla çalışmayan bazı bayanlar da oluyor. Yalnız herkese güvenilmeyeceğini tekrar tekrar belirtmek isteriz. Sonuçta her gün siz evde olamayacaksınız. Evinizden çıktıktan sonra aklınızda en küçük bir soru işareti kalacak ise bizim tarafımızdan gönderilen personel için, bu bizim bitmiş bir firma olduğumuzu göstermektedir. Burada devreye giren ekibimiz size gerekli güvenliği sağlayacağı için yine aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacaktır. Personellerimize verilen eğitimde, önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu ve çalışma şartlarının ne durumda olabileceğini anlattık ve bununla ilgili toplantı, seminer düzenledik. Emin olabilirsiniz ki doğru adrestesiniz. Ankara Suna Temizlik şirketi olarak her zaman sizlere temiz ve her zaman güvenli bir hizmet sağlamak için buradayız.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Ankara Ev temizliği firmaları denildiği zaman, evinizin köşe bucak temizleneceği ilk önceliğimiz olmalıdır. Evinize belirli bir noktadan başlanılıp, sehpalar, çerçeveler, aynalar, mutfak dolapları içl..

Osman Suna

Koltuk yıkama işleminin en doğru seçim yolu, bilinçli uzman ekip kadrosuna sahip bir firmadan yardım almak olacaktır. Yerinde koltuk yıkama işlemini en son ne zaman yaptırdınız ? ya da daha öncesinde ..

Osman Suna

Villa ve rezidans temizlikleri, sizlerinde bildiği üzere, altından kalkması ağır bir yük olan ve tek bir kişi ile yapılamayan çok zahmetli bir iştir. Villa temizlik ve rezidans temizlik kaliteli ekibi..

Osman Suna

Yerinde , hiç bir eşyalara zarar vermeden, halılarınızın kalitesine göre ve cinsine göre yıkama yapmaktayız.Halı yıkamak, ev hanımlarının da bildiği gibi bütün işlerden zahmetli bir iştir. Bizler Anka..