Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Buharlı Temizlik

17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Buhar belirli bir basınç ve ısı değerine ulaşınca iyonize olur, ve iyonize buhar tanecikleri, temas ettiği yüzeylere tutunmuş olan kir tanecikleriyle bir bağ oluşturur. Bu bağ aynı zamanda kir taneciklerini bağlı olduğu yüzeyden kopararak daha temiz ve hijyenik bir ortamı siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunar. Bazı deterjanların etkisiz kaldığı bu uygulamamızda çıkmayan lekelere sonsuza dek veda ediyoruz.

Cilde teması ve solunması, sağlığınıza zararlı olan kimyasal ve deterjan kullanmanıza gerek bırakmaz. Evinizdeki dip köşe ve el girmeyen yerleri kolayca temizleyebilir. 160 derece ve üstü ısı değerine ulaşarak mikro organizmaları %99.9 a kadar temizlemektedir. Sizlerin artık gözle görülemeyen el girmeyen ve aklınızda soru işareti bırakmayan bu uygulamamızla hem görsel açıdan hem içinizin rahatlaması açısından sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, eğitimli olan personelleriyle en ince ayrıntıya kadar her şeyi düşünüp temizliğimize bu şekilde başlamış bulunmaktayız. Buharlı temizlik uygulamasını, ocaklarda, fırın temizliklerinde, paslanmazlar, lavabo, küvet duş,jakuzi, kayma riski olan zeminler, cam ayna gibi bölgelerde kullanmaktayız. Buharlı temizlik makinesi, hiç bir katkı maddesine gerek kalmadan,sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilen bir makinedir. Buharlı temizlik deterjan ve kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin üstesinden kolayca gelir. Kanserojen maddeler içerek zehirli kimyasallar ve atıklarından kurtulup daha hijyenik bir ortama kavuşursunuz.
Buharlı temizlik ile kimyasalların sağlığımıza verdiği zararlardan kurtuluruz.

Evinizin ya da iş yerinizin, daha uzun süre temiz ve hijyenik kalmasını sağlamaktayız.Buharlı temizlik ile her yer pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikroorganizmalar da arındırır. Benzer bir şekilde mutfakta da, temizlenecek yüzeylere, sıcak buhar yerleşmiş kirleri, yağları kabartır ve daha sonra bu kir ve yağlar, kuru bir bezle silinerek veya suyla yıkanarak yok olur. Bu hizmet sizleri daha temiz bir ortamda yaşam sürmenizi sağlayacaktır. Sizlerinde bu hizmetten faydalanmanızı istediğimiz için Ankara Suna Temizlik şirketi olarak her zaman yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

İnşaat temizliği herkesin de bildiği gibi gerçekten çok eziyetli ve çok zahmetli bir iştir. Yeni bitmiş bir binaya daha hiç bir şey yapılmadan içeri girildiği zaman ev her ne kadar güzel olsa da en ba..

Osman Suna

Yerinde , hiç bir eşyalara zarar vermeden, halılarınızın kalitesine göre ve cinsine göre yıkama yapmaktayız.Halı yıkamak, ev hanımlarının da bildiği gibi bütün işlerden zahmetli bir iştir. Bizler Anka..

Osman Suna

Ofis temizliği denilince önce akla gelen ilk madde, sizlerin daha iyi koşullarda ve daha temiz bir ortamda, ve ofis çalışanlarının da sağlığını düşünerek bu uygulamamızı da başlatmış bulunuyoruz. Ofis..

Osman Suna

Otel temizliği de, diğer temizlikler gibi çok önemli bir temizlik grubuna girmektedir. Bazı temizliklerde sadece müşteri memnuniyeti olmakla beraber, otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken çok önem..