Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Buharlı Temizlik

17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Buhar belirli bir basınç ve ısı değerine ulaşınca iyonize olur, ve iyonize buhar tanecikleri, temas ettiği yüzeylere tutunmuş olan kir tanecikleriyle bir bağ oluşturur. Bu bağ aynı zamanda kir taneciklerini bağlı olduğu yüzeyden kopararak daha temiz ve hijyenik bir ortamı siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunar. Bazı deterjanların etkisiz kaldığı bu uygulamamızda çıkmayan lekelere sonsuza dek veda ediyoruz.

Cilde teması ve solunması, sağlığınıza zararlı olan kimyasal ve deterjan kullanmanıza gerek bırakmaz. Evinizdeki dip köşe ve el girmeyen yerleri kolayca temizleyebilir. 160 derece ve üstü ısı değerine ulaşarak mikro organizmaları %99.9 a kadar temizlemektedir. Sizlerin artık gözle görülemeyen el girmeyen ve aklınızda soru işareti bırakmayan bu uygulamamızla hem görsel açıdan hem içinizin rahatlaması açısından sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, eğitimli olan personelleriyle en ince ayrıntıya kadar her şeyi düşünüp temizliğimize bu şekilde başlamış bulunmaktayız. Buharlı temizlik uygulamasını, ocaklarda, fırın temizliklerinde, paslanmazlar, lavabo, küvet duş,jakuzi, kayma riski olan zeminler, cam ayna gibi bölgelerde kullanmaktayız. Buharlı temizlik makinesi, hiç bir katkı maddesine gerek kalmadan,sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilen bir makinedir. Buharlı temizlik deterjan ve kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin üstesinden kolayca gelir. Kanserojen maddeler içerek zehirli kimyasallar ve atıklarından kurtulup daha hijyenik bir ortama kavuşursunuz.
Buharlı temizlik ile kimyasalların sağlığımıza verdiği zararlardan kurtuluruz.

Evinizin ya da iş yerinizin, daha uzun süre temiz ve hijyenik kalmasını sağlamaktayız.Buharlı temizlik ile her yer pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikroorganizmalar da arındırır. Benzer bir şekilde mutfakta da, temizlenecek yüzeylere, sıcak buhar yerleşmiş kirleri, yağları kabartır ve daha sonra bu kir ve yağlar, kuru bir bezle silinerek veya suyla yıkanarak yok olur. Bu hizmet sizleri daha temiz bir ortamda yaşam sürmenizi sağlayacaktır. Sizlerinde bu hizmetten faydalanmanızı istediğimiz için Ankara Suna Temizlik şirketi olarak her zaman yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Ankara Ev temizliği firmaları denildiği zaman, evinizin köşe bucak temizleneceği ilk önceliğimiz olmalıdır. Evinize belirli bir noktadan başlanılıp, sehpalar, çerçeveler, aynalar, mutfak dolapları içl..

Osman Suna

Camiler, müslüman ülkelerde yaygın olarak ibadethane olarak kullanılan ve, bütün insanların kullanabileceği bir alandır. Öncelikle temizlik hususunu ele alacak olursak ilk önceliklerimizden birisi ola..

Osman Suna

Villa ve rezidans temizlikleri, sizlerinde bildiği üzere, altından kalkması ağır bir yük olan ve tek bir kişi ile yapılamayan çok zahmetli bir iştir. Villa temizlik ve rezidans temizlik kaliteli ekibi..

Osman Suna

Oturduğumuz evlerin temizliği ne kadar önemliyse bina temizliği,apartman temizliği,merdiven temizliği de bir o kadar önemlidir. Peki bina ve apartman temizliklerin de temizlik nasıl olmalı ne kadar da..