Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Bina Temizliği – Apartman Temizliği

26 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Oturduğumuz evlerin temizliği ne kadar önemliyse bina temizliği,apartman temizliği,merdiven temizliği de bir o kadar önemlidir. Peki bina ve apartman temizliklerin de temizlik nasıl olmalı ne kadar da temizlik yaptırılmalıdır ? Bina temizliği dendiği zaman sadece kaba taslak bir temizlik olmamalıdır. Posta kutuları,cam temizliği,giriş kapıları gözle gözüken ve dokunduğumuz her yer tam anlamıyla temizlenirse bina temizliği ve apartman temizliği oluşmuş olur.

Dışarıdan binalara mikrop ve bakteri girdiği için bütün hastalıklara davetiye çıkarmış olunur. Ankara bina temizliği, binaların temizliğin de oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Binalarınıza girerken o güzel kokuyu solumak her bir müşterimizin hakkıdır. Bina temizliği, aslında çokta basit bir iş değildir ince detaylar ile temizlenmesi gereken bir temizliktir. Suna temizlik şirketi binaları kalitesi ve uzman kadrosu ile bir çok temizlik şirketi üzerin de farkını göstermiştir. Bina temizliklerin de en son zeminler temizlenmelidir. Çünkü, sürekli girip çıkılan bir yer olduğu için en son zemin temizliği yapılmaktadır.

Asansör temizliği yapılırken kaliteli bir ürünle ve işinin ehli insanlarla hijyenik alana dönüşecektir. Ankara bina temizliği şirketi ile bütün camların silinmesi gerekmektedir. Camlar hem içeriden hem de dışarıdan temizlenerek güzel ve temiz bir görüntü elde edilmelidir. Apartman temizliğin de bulunan merdivenler en baştan başlayarak girişe doğru tamamen temizlenmelidir. Yapılacak bina temizliğin de yangın merdiveni gibi bir alan varsa yangın merdivenler de dahil edilerek temizlenilmelidir. Aksi taktir de temizlik tam anlamıyla bitmiş sayılmayacaktır. Apartmanlara ve binalara giren petek kenarların da ölen bir sürü haşere bulunmaktadır. Bunlar insan sağlığı için zararlıdır. Bina temizliği ve apartman temizliğin de sık sık temizlik olmasını öneriyoruz. Oluşan haşereler sıklıkla yapılan temizlik ile olmayacaktır. Ankara apartman temizliği olarak,apartmanlarda sert zeminler bulunuyorsa mutlaka cilalanmalıdır.

Bina temizliği ve apartman temizliğin de bir disiplin olması gerekir. Bu tarz temizliklerde düzen çok önemlidir. Ankara Temizlik Şirketleri arasında bina temizliği ve apartman temizliğin de tercih edilen şirketimiz kalitesiyle uzman kadrosu ile farkını göstermeye devam ederek müşterisine sorunsuz hijyen dolu bir temizlik bırakmayı hedeflemiştir. Merdiven temizliğin de kurulama işlemi oldukça önemlidir. Ankara bina temizliği ve apartman temizliğinizi bizlere bırakarak hijyen ve kaliteli temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Yerinde , hiç bir eşyalara zarar vermeden, halılarınızın kalitesine göre ve cinsine göre yıkama yapmaktayız.Halı yıkamak, ev hanımlarının da bildiği gibi bütün işlerden zahmetli bir iştir. Bizler Anka..

Osman Suna

Otel temizliği de, diğer temizlikler gibi çok önemli bir temizlik grubuna girmektedir. Bazı temizliklerde sadece müşteri memnuniyeti olmakla beraber, otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken çok önem..

Osman Suna

Buhar belirli bir basınç ve ısı değerine ulaşınca iyonize olur, ve iyonize buhar tanecikleri, temas ettiği yüzeylere tutunmuş olan kir tanecikleriyle bir bağ oluşturur. Bu bağ aynı zamanda kir tanecik..

Osman Suna

Ankara Ev temizliği firmaları denildiği zaman, evinizin köşe bucak temizleneceği ilk önceliğimiz olmalıdır. Evinize belirli bir noktadan başlanılıp, sehpalar, çerçeveler, aynalar, mutfak dolapları içl..