Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Hakkımızda

16 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Hakkımızda

Suna Temizlik, Ankara’da 2013 yılından beri temizlik sektöründe faaliyet göstermekte olan sektörünün lider kuruluşlarındandır. Ankara Suna Temizlik, kaliteli servis temizlik alanında serüveni 2013 yılında geniş hizmet yelpazesi, güler yüzlü hizmeti, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarda ve temiz ortamlarda olanak sağlaması, tüm Ankara’da kaliteli temizlik sektörünün öncülerinden olan ve kalite standartlarından asla ödün vermeyen, Ankara halkına daha iyi ve daha nezih bir ortam sunmasıyla birlikte sizlerin memnuniyetini kazanıp bir marka haline gelmektir. Ankara’da her geçen gün büyüyen firmamızla birlikte yapılan işlerin kalitesini artırmak ve şu anda kullanılan son teknoloji ekipmanların desteğini artırarak sizlere daha iyi bir ortam sunmaktır.

 Vizyonumuz – Misyonumuz

Müşterilerine en yüksek standartlarda temizlik ve hizmetlerini sunmayı, kendine ilke edinmiş olan Ankara Suna Temizlik, gelecekte de bu misyonu sürdürmeyi ve daha çok noktadan, daha çok müşteriye ulaşarak, temiz ve güvenli temizlik işini yaymayı hedeflemektedir. Gerçekleştirdiği başarılı ve sosyal sorumluluk projeleriyle gelecekte Türkiye genelinde bir başarıya ulaşıp istihdamla ülke ekonomisine daha büyük katkılarda bulunmayı hedeflemektedir.

Sosyal – Sorumluluk

Ankara Suna Temizlik, düzenlediği seminer ve eğitim toplantılarıyla, sosyal sorumluluk bilincini ortaya koymakta ve özellikle temizlik alanında faaliyet gösteren firma çalışanlarıyla genç kitleyi ele alan, eğitimlerle temiz bir ortam sunmayı hedeflemektedir. Ankara Suna Temizlik bütün bütçesini reklam ve tanıtım faaliyetlerine harcamaktansa yatırımını gerçekten müşterilerine faydalı olabilecek iş teslimatlarına ve sosyal sorumluluk kapsamı alanına yönlendirmekten kaçınmayan bir anlayışa sahiptir.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Otel temizliği de, diğer temizlikler gibi çok önemli bir temizlik grubuna girmektedir. Bazı temizliklerde sadece müşteri memnuniyeti olmakla beraber, otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken çok önem..

Osman Suna

Camiler, müslüman ülkelerde yaygın olarak ibadethane olarak kullanılan ve, bütün insanların kullanabileceği bir alandır. Öncelikle temizlik hususunu ele alacak olursak ilk önceliklerimizden birisi ola..

Osman Suna

Koltuk yıkama işleminin en doğru seçim yolu, bilinçli uzman ekip kadrosuna sahip bir firmadan yardım almak olacaktır. Yerinde koltuk yıkama işlemini en son ne zaman yaptırdınız ? ya da daha öncesinde ..

Osman Suna

Yerinde , hiç bir eşyalara zarar vermeden, halılarınızın kalitesine göre ve cinsine göre yıkama yapmaktayız.Halı yıkamak, ev hanımlarının da bildiği gibi bütün işlerden zahmetli bir iştir. Bizler Anka..