Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Güneşevler Temizlik-Altındağ temizlik Şirketleri

25 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Her alan da önemli olan zemin,parke temizlikleri hakkın da önemli detaylar vardır. Öncellikle doğal taşlı zeminleri ele alalım. Güneşevler mahallesi temizlik,doğal taşlı zeminler bir parkeli zemin den daha incelik isteyerek temizlenmelidir ve asla çamaşır suyu kullanılmaz doğal taşlı zeminler de bu tarz ürünler zamanla zemin de aşındırma yapacaktır. Doğal taşlı zeminlerin bir özelliği de sıvıları çok çabuk emmesidir bu demek oluyor ki kullanılan ürün bu zemin de hataya yer vermez. Çok fazla verilen bir bilgi ise sirkedir. Sirke her zemine uygulanmaz mesela doğal taşlı zeminlere sirke uygun değildir.

Güneşevler temizlik şirketi olarak,epoksi zeminler değinelim bu kaplama genellikle sanayi gibi alanlar da daha çok kullanılır ama günümüz de yaygınlaşarak avm ve bir çok mağaza da bu zemine rastlamak mümkündür. Bu epoksi zemin temizliği kolay olan bir zemin olarak karşımıza çıkmaktadır. Pürüzsüz yüzeyi ile temizlik de zorlanma yaşanmadan temizlemesi mümkün bir zemindir. Epoksi zeminler için günümüz de özel ürünler üretilmiş ve işimizi daha kolay hale getirerek bu epoksi zeminlerin ömrünü uzatarak daha uzun yıllar kullanılmasını sağlamıştır.

Güneşevler temizlik firmaları olarak,laminat zeminler ise, bu parke türü daha çok ev zeminlerinde kullanılarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun nedeni de daha kolay temizlenebilir olmasıdır. Biz müşterilerimize laminat parkenin cila ile yapılmasını önermiyoruz. Çünkü, ömrünü kısaltarak aşındırmaya uğramasına neden olmaktadır. Zarar vermeyecek bir ürünle temizlenmesini ve sadece kurulanması öneriyoruz. Laminat parke türünde sirke veya arap sabunu kullanabilirsiniz. Su dolu bir kaba arap sabunu koyarak hijyen açısından da bir miktar sirke koyarak kaliteli bir hijyen sağlamış olabilirsiniz. Laminat parkenin bir detayı vardır her silme işleminden sonra kurulama işlemi yapmazsanız parkeniz kaçınılmaz son ile zamanla kabaracaktır. Gene aynı şekilde bu parke türüne uygun olan ahşap temizleyicileri öneriyoruz. Altındağ temizlik şirketleri olarak,ahşap parke zeminler, bu zeminin en büyük düşmanı su ve çizik çünkü, bir çizik de yada su ile kabarma sonucu parkeniz çöp olacaktır. Tozlarını alırken yumuşak dokulu bez takarak toz alma işleminizi yapabilirsiniz çünkü, bu parkeler çizilmeye müsait zeminlerdir. Gene aynı şekilde doğal yol yani su,sirke ve arap sabunu ile temizliğini kolayca sağlayıp ve daha sonra kurulama işlemini yaparak sonlandırabilirsiniz.

Altındağ temizlik şirketi olarak,beton zeminler, Ankara temizlik şirketi olarak çalı süpürgeler ile süpürülmesini öneriyoruz. Bu zemine arap sabunu uygundur. Beton zeminlerin üzerine bir leke dökülmesi sonucu çıkarılması çok zordur. Döküldü zaman ise o alana bir miktar benzin döküp 1 saat beklettikten sonra çimento ile ovup daha sonra su ile çıkarabilirsiniz.Temizlik şirketi ile mantar kaplama zeminler, Bu zemin popüler bir zemin olduğu için bir çok yerde görmekteyiz. Bu zemin kir tutmaz ve sanırım bu yüzden tercih sebebidir. Sağlık açısından da tercih edilen bir zemin türüdür. Bu zemin de kesinlikle en büyük düşmanı sudur. Bu yüzden bu Zemini büyük yıkama işlemi olmaz su gelse bile anında kurulanmalıdır. Altındağ Güneşevler temizlik şirketi,Altındağ Güneşeveler temizlik firmaları,Güneşevler temizlik şirketleri.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Ankara Ev temizliği firmaları denildiği zaman, evinizin köşe bucak temizleneceği ilk önceliğimiz olmalıdır. Evinize belirli bir noktadan başlanılıp, sehpalar, çerçeveler, aynalar, mutfak dolapları içl..

Osman Suna

Buhar belirli bir basınç ve ısı değerine ulaşınca iyonize olur, ve iyonize buhar tanecikleri, temas ettiği yüzeylere tutunmuş olan kir tanecikleriyle bir bağ oluşturur. Bu bağ aynı zamanda kir tanecik..

Osman Suna

Dış cephe temizliği ve cam temizliği oldukça tehlikeli ve oldukça yapılması zor bir iş olmakla beraber, güvenlik tedbirleri alınmadan asla yapılmaması gereken bir durumdur. Dış cephe temizliğiniz de ö..

Osman Suna

Koltuk yıkama işleminin en doğru seçim yolu, bilinçli uzman ekip kadrosuna sahip bir firmadan yardım almak olacaktır. Yerinde koltuk yıkama işlemini en son ne zaman yaptırdınız ? ya da daha öncesinde ..