Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Ev Temizliğinde Püf Noktalar

1 Ağustos 2017 tarihinde eklendi

Temizlik, sizlerinde bildiği üzere, küçük yaşta büyüklerimizin bizlere öğrettiği ve günlük yaşantılarda yapılması gereken ilk etken olmuştur. Ev temizliği, sizlere bu noktada parlak fikirler vermek için ve tecrübesine yeni bir adım daha atmak için planlama yapmaktadır. Kişisel temizlik ve genel temizlik olarak dikkat etmemiz gereken temizlik türleri vardır. Bazı insanlarda gözlemlenen olaylar sırasında kendi evleri yada iş yerlerinin temizliğini dert eden ve bu konuda ne yapması gerektiğini bilmeyen bazı müşterilerimiz olmaktadır. İşte tam bu noktada devreye Ankara temizlik şirketleri olarak bizim firmamız girmektedir. Umarız bizimle çalıştığınız için ve çalışacağınız için mutlu olursunuz. Ev temizliğinde, sizlere en iyi hizmeti sağlamakla beraber sizlere ev temizliğinde püf noktalar ve ev temizliğinde nelere dikkat etmeliyiz, bunlar hakkında bilgi sahibi yapacağız.

Öncelikle Ankara temizlik şirketlerinin sizlere sunduğu tavsiyeler, evinizde kullanmış olduğunuz kimyasallar olacaktır. Yüzeye uygun kimyasal seçimi her zaman sizleri ön planda tutacaktır. Çünkü zemin ve duvar için faydalı kimyasal kullanmak yada hiç kullanmamak sizi her zaman bir adım önde tutacaktır. Sizlere sunduğumuz tavsiyeler sonucunda Ankara temizlik şirketlerinin ne şartlarda yaptığı işi ve sunduğu parlak fikirleri göz önünde bulundurup faydanıza olduğunu anlayacaksınız. Ev temizlik şirketleri, her ne kadar bir temizlik firmaları olsa da, önceliğini hep müşterilerinden tarafa kullanıp önceliği kaliteli çevre ve insanları düşünen bir kafa yapısına sahip olduğunu anlayacaksınız. Öncelikle ev temizliğinde nelere dikkat etmeliyiz bu konuya bakalım.

Ellerinizi İyice Yıkayınız.

 

Özellikle ev temizliğinde temizliğe başlamadan önce yapmanız gereken şey ellerinizi yıkamanız olsun. Çünkü elinizde olan mikrobun ve bakterinin başka bir kimyasal ile karışımı sonucu sizlere zararı olan durumlar ortaya çıkacaktır. Hasköy temizlik şirketleri sizleri bu durumdan kurtarmak için elinden gelen çabayı göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Bezler ve Kıyafet Temizliği

 

Özellikle temizlik esnasında kullanmış olduğunuz mikro fiber ve sıradan cam bezlerinin temizliğine dikkat etmelisiniz. Çünkü kimyasal ile temas etmiş bir bez daha sonra kullanımda olan eşyaya temas ettiği taktirde dokunduğu bölgeye zararı olacaktır. Ayrıca kıyafet temizliğinize de Ankara temizlik firmaları olarak dikkat etmenizde fayda görüyoruz. Kıyafetinize temas eden bir kimyasal, daha sonra vücuda teması halinde ortaya istenmeyen sonuçlar çıkaracaktır. Bu tür durumlardan kaçınmanızı tavsiye ediyoruz.

Alışkanlıklarınızdan Vazgeçmeyin

 

Ev temizleyen şirketler arasında olarak sizlere tavsiye etmiş olduğumuz bu temizliklerin yanı sıra, evinizde alışkanlık haline getirmiş olduğunuz temizlik olayını hatta olumlu temizlik davranışını hiç bir zaman arka plana atmayınız. Yaptığınız temizlik işi eğer sizlerin her şeyden önce sağlığını olumlu yönde etkiliyor ise, çevrenizdeki insanlara bu davranışın örnek halini gösterebilirsiniz. Ev temizliğinde aslında bütün noktalara dikkat ederek düzgün ve akıllı bir adım atmanın her zaman sizlere faydası olacaktır.

Gider Ve Toplu Pisliklerden Kurtulun

 

Özellikle lavabo ve banyo bölgelerinde tıkanan saç kılı ve diğer gider pisliklerinin evinizde sürekli durup mikroplara neden olduğunu biliyorsunuzdur diye umuyorum. Ev temizliği yapılırken en çok dikkat etmemiz gereken olan birinci kısım mutfak diğer önde gelen kısımlar tuvalet temizliği, banyo temizliği olmalıdır. Çünkü bu kullanım alanlarının diğer bölgelere oranla daha çok bakteri biriktiğini unutmayalım. Bazı ev hanımlarının zamanı olmadığından dolayı temizlik yapamama durumunda, en azından evde çöp tutmamayı öneriyoruz. Ev temizliğinde en çok dikkat edilmesi gereken diğer bir durum da budur. Çöpte biriken pislikler ve ortaya yaydığı kötü koku evinize haşere gelmesine neden olacaktır.

Düzenli Ve Programlı Temizlik Yapın

 

Ev temizliği yapılırken, genelde ev hanımları nereden başlayacağım sorusuna her ne kadar maruz kalsalar da kendilerine yaptıkları program doğrultusunda ev temizliğinin üstünden geleceğini düşünüyoruz. Sabah kalktıktan sonra kendi kendinize bir program belirleyin, halıları kaldırın ve makineleri hazırlayıp temizliğe başlayın, emin olun sürekli yapılan temizlik sonrasında burnunuza gelen hoş kokular sizi ev temizliğine daha da çok aşılayıp, sizi teşvik edecektir. Ev temizliğini yapamayan ev hanımları ve diğer müşterilerimize her konuda yardımcı olmak için, durmadan çalışıyoruz. Akıllarda kalan soru ve görüşleriniz için iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Ankara Temizlik Şirketleri

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Camiler, müslüman ülkelerde yaygın olarak ibadethane olarak kullanılan ve, bütün insanların kullanabileceği bir alandır. Öncelikle temizlik hususunu ele alacak olursak ilk önceliklerimizden birisi ola..

Osman Suna

Otel temizliği de, diğer temizlikler gibi çok önemli bir temizlik grubuna girmektedir. Bazı temizliklerde sadece müşteri memnuniyeti olmakla beraber, otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken çok önem..

Osman Suna

Firmamız sizler için, evinizi rahatlıkla emanet edebileceğiniz, günlük gündelikçi bayan tedariği sağlamaktayız. Ev hanımları, rahatlıkla işlerinizi halledebilirsiniz. Aklınızda hiç bir kuşku ve şüphe ..

Osman Suna

Dış cephe temizliği ve cam temizliği oldukça tehlikeli ve oldukça yapılması zor bir iş olmakla beraber, güvenlik tedbirleri alınmadan asla yapılmaması gereken bir durumdur. Dış cephe temizliğiniz de ö..