Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Ankara Temizlikçi Bayanlar 0544 629 68 99

18 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Lider firmamız ile sizlerle beraber yürüdüğümüz bu yolda, hiç yılmadan siz ev hanımlarının işlerini kolaylaştıracak hizmetle karşı karşıyayız. Genel olarak ev temizliği yüzünden kendi özel işlerinizi aksatmak zorunda kalıyorsunuz. Aklınızda ev işi fakat yapılması gerek diğer özel işleriniz arasında kalıp zorluk çeken ev hanımları. Bu kaygıyı kafanızdan atmanızın tek yöntemi kendinize temizlikçi ve yardımcı bayan tutmak olacaktır. Sizin belirttiğiniz saatte evinize gündelikçi bayan desteği sağlıyoruz. Bayan arkadaşımız evinize geliyor ve bütün çerçeve temizliklerini, masa, sehpa, duvarlar ve aklınıza gelmeyecek bir çok alanın temizliğini yapıp sizlerin daha hijyenik bir ortamda yaşamasını sağlıyor.

Bazı ev hanımlarının çocuklarıyla ilgilenmesi gerektiğinden ev işlerine fazla zaman ayıramıyor olabilir. Bu duruma Ankara temizlikçi bayanlar hizmeti devreye girerek hem çocuğunuzun hem eşinizin hemde kendinizin daha rahat bir ortamda kalmanıza destek oluyor. İşimizi özenle yaparak sizlere en iyi temizlik hizmetlerini sağlamaktayız. Diğer bir başlığımız olan gündelikçi bayan hizmeti adı altında sizlere bahsettiğim hizmetler arasında özellikle salon bölgesindeki değerli eşyaların temizliğidir.
Ankara temizlikçi bayanlar firması adı altında, salon eşyalarınızı ilk evlendiğinizde yada yaşam sürdürmeye devam ettiğiniz sürece her insan gibi tabi ki sizler de evlerinize aldığınız eşyalar çok kıymetli olacaktır. Özellikle konsol ve konsol üzeri aynaların temizliği biraz zahmetli yapılsa da dikkat ve hassasiyet isteyen bir iştir. Konsol içlerinde sakladığınız değerli misafir takımlarınızı belki sadece özel misafiriniz geldiğinde çıkarma fırsatı buluyorsunuz fakat misafir gelmeden bu eşyaların temizliğinin acil bir şekilde yapılması gerektiğini düşünüyorsunuz.

Ankara temizlikçi bayanlar altında açtığım bu konuda bu şekilde sizleri acele edip hata yapmanızı engelleyecek bir hizmetle baş başa bırakmak istiyorum. Çevremizde görüyoruz ailemiz olsun sevdiğimiz insanlar ve arkadaşlarımız olsun birbirleri ile konuştuklarında kesinlikle şikayetçi oldukları bazı konular vardır ve bu konuların aslında tamamı temizlikten geçer. Evinize göndermiş olduğumuz temizlikçi bayan bu soruların tamamını kaldırmak için sizinle baş başa kalacak.

Ankara temizlikçi bayan hizmeti sağlayarak hem temizlik alanında bir ilke daha imza atmış bulunmakla beraber firmamızın büyümesine yardımcı oluyoruz, hem hizmet sektöründe daha kaliteli işlere imzamızı atmış bulunuyoruz. Evinize gönderim yapmış olduğumuz gündelik bayan hizmeti hem sizin yorulmanızı engelleyecek hem de bizlerin adı altında sizlere daha iyi hizmet sunacaktır. Özellikle gönderim yapmış olduğumuz gündelikçi bayan hizmeti ile mutfaktaki biriken yağ lekeleri aspiratör içlerinde kalan ve çıkması inat olan lekeleri zemine ve malzemeye uygun bir şekilde temizleyip sizin onayınız doğrultusunda siz değerli müşterilerimize teslim ederek kaliteli hizmet anlayışını yine sizlere göstermiş bulunmaktadır.

Gündelikçi bayan personelimiz sizlerin duvarlarınızın silinebilir olup olmadığını kontrol ederek yine duvara uygun malzemeyi kullanarak duvar temizliğini de yapacaktır. Sizlerin gözle göremediğiniz yada görüp uygulama aşamasına geçemediğiniz alanlar arasında avize ve masa ayakları gibi toz biriken kısımları inceleyip tertemiz bir hale getirir. Evinizin temizliğini gönül rahatlığıyla teslim edeceğiniz tek firma olmaktan ve bu üstün hizmetten sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetler doğrultusunda göstermek ve kanıtlamak için biz her zaman buradayız diyoruz.

Sizlerin evlerinize gönderdiğimiz temizlikçi bayan olarak eğer siz gönderilen bayan personelden memnun olmadığınızı belirtirseniz sizlere farklı personel gönderimi yapacağız. Temizliği kendine ilke edinmiş olan firmamız siz memnun kalana kadar pes etmeden durmadan yorulmadan sizlere hizmetini sürdürmeyi hedefleyecektir. Bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizlere uzak olduğunuzu hissetmeyin ve her zaman sizin yanınızda kaliteli temizlik anlayışını devam ettireceğiz.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Otel temizliği de, diğer temizlikler gibi çok önemli bir temizlik grubuna girmektedir. Bazı temizliklerde sadece müşteri memnuniyeti olmakla beraber, otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken çok önem..

Osman Suna

Oturduğumuz evlerin temizliği ne kadar önemliyse bina temizliği,apartman temizliği,merdiven temizliği de bir o kadar önemlidir. Peki bina ve apartman temizliklerin de temizlik nasıl olmalı ne kadar da..

Osman Suna

Villa ve rezidans temizlikleri, sizlerinde bildiği üzere, altından kalkması ağır bir yük olan ve tek bir kişi ile yapılamayan çok zahmetli bir iştir. Villa temizlik ve rezidans temizlik kaliteli ekibi..

Osman Suna

Firmamız sizler için, evinizi rahatlıkla emanet edebileceğiniz, günlük gündelikçi bayan tedariği sağlamaktayız. Ev hanımları, rahatlıkla işlerinizi halledebilirsiniz. Aklınızda hiç bir kuşku ve şüphe ..