Ankara da profesyonel temizliğin tek adresi Suna Temizlik sizlerin hizmetinde.

Ankara Boya Badana Ustaları

18 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Ankara boya badana Ankara’da inşaattan çıkmış evleriniz, güler yüzlü ustalarımız ile evinize zarar vermeden pırıl pırıl boyanıp, siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.İşimizi ciddiye alıyoruz. Ve bu doğrultuda ilerlemeye devam ediyoruz. Ankara boya badana ustası sizlere en iyi hizmeti vererek evinizi en iyi oturum haline getirmek için canla başla çalışmaktadır. Ankara boya İşleri adı altında temizlik hizmetlerinin yanında sizlerin başka bir firma arayışına geçmesini önlemek ve sizi en zahmetli işlerden kurtarmaya davet ediyor.

Ankara dışından gelen müşterilerimiz temizlik için bizlere ulaşmaktadır ve bu müşterilerimiz temizlikten önce bir boya işi yapan usta ile görüşüp fiyat alır bazı ustalar sizlerin anlamadığını zannedip sizleri kandırmaya yönelik teklifler yapa bilir. Bu tür boya badana ustalarına güvenmeyiniz.
Ankara’da bir ilk. Sizlere temizlik hizmeti yanı sıra Ankara boya badana İşleri hizmetini ayaklarınızın altına seriyoruz. Ankara boya ustası olarak en kaliteli ve en iyi hizmeti sunan ustalarımızı sizlerin evlerine yönlendirerek işinizi zamanında bitirip ve boya sonrası temizliği yine uzman ekip ve kadromuzla sizlere veriyoruz.

Ankara usta boyacı işinizi büyük bir zahmetle yapacak olsa da hiç pes etmeden zamanında evinizi, ofisinizi boyayarak oturulması kolay bir hale getirir. Anlaşmamız doğrultusunda boya parasının size mi yoksa bize mi ait olacağını yüz yüze görüşmekte her zaman fayda olacağını düşünüyorum. Sonuçta bir iş yapılacağı zaman önce yapılacak yer ve alan görülür daha sonra fiyat verilir. Bazı Boya Firmaları sizlerin boyanacağı alanları görmeden size fiyat verebilir. Bu fiyat sadece 3+1 yada 2+1 evleriniz için normal bir durumdur. Fakat boya ustası olarak bir usta sizin iş yerinizi görmeden asla fiyat veremez. Fiyat veren insanlardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Ankara boya badana şirketleri sizlerin duvarınıza uygun ve en kaliteli boyalar ile boyamaktadır. Bazı müşterilerimiz malzemenin hangi marka olduğuna kendileri karar verirler. Fakat bizim tercihimiz duvarın yapısına göre ustaya bırakmanız olacaktır. Silinebilir boyaları her zaman tercih etmenizde fayda vardır. Boya badana ustası sizler için verdiği bu hizmeti en temiz bir halde nasıl yapa bilir onu anlatmak istiyoruz. Genelde bir ev boyanacak ise ev boyanmadan önce gerekli raporlar oluşturulur. Evin tamamı boyanacak ise ona göre ekipman kısmi yani tavan hariç boyanacak ise ona göre rapor oluşturulur.

Tavanın temizliğine göre sizlere amacımız sadece iş yapıp para kazanmak yerine temiz olan kısımları yani tavanları yaptırmamanız olacaktır. Bazı boya badana ustaları size yapılmasının gerektiğini söyleyip yapabilirler. Siz bu tarz insan ve firmalara güvenmemeniz gerektiğini bilmeniz gerekmektedir.
Boya badana Ankara şirketleri adı altında gün geçtikçe büyüyen firmamız sadece temizlik alanında değil boya badana ustası, halı yıkama, koltuk yıkama gibi bir çok hizmeti sizlere sunarak sizi en zahmetli işlerden kurtaracaktır. Diyelim ki evinize taşınacaksınız, en önemli olan bir iş önce boya yaptırmak ve daha sonrasında evinizi temizletmek olacaktır. Bu işlemler bittikten sonra yani, ev eşyalarınız geldikten sonra eşyalı ev temizliği olarak, gündelikçi bayan temini yapıyoruz. Gündelikçi bayan olarak eşyalarınıza zarar vermeden pırıl pırıl bir ortam sunarak sizlere hizmetimizi teslim ediyoruz.

Ankara’da bir çok boya ustası vardır, fakat işinin ehli ve ince işçilik isteyen bir iş olduğundan dolayı evinizi riske atmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü eviniz sizin her şeyiniz. Bu sebepten dolayı Ankara boya badana hizmeti olarak her zaman sizin yanınızda güler yüzlü kadromuzla bu hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyarız. En çok dikkat etmeniz gereken husus şudur, bütün temizlik işlerinizi farklı farklı firmalara vermektense tek bir firmaya verip hem cebinizi hemde evinizi düşünerek adım atmanız olacaktır. Marshall boya, Filli boya gibi kaliteli boya markalarıyla evinize fark yaratmaya geliyoruz. Ankara boya badana hizmetini tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Temizlik Hizmetlerimiz

Osman Suna

Yerinde , hiç bir eşyalara zarar vermeden, halılarınızın kalitesine göre ve cinsine göre yıkama yapmaktayız.Halı yıkamak, ev hanımlarının da bildiği gibi bütün işlerden zahmetli bir iştir. Bizler Anka..

Osman Suna

Camiler, müslüman ülkelerde yaygın olarak ibadethane olarak kullanılan ve, bütün insanların kullanabileceği bir alandır. Öncelikle temizlik hususunu ele alacak olursak ilk önceliklerimizden birisi ola..

Osman Suna

Otel temizliği de, diğer temizlikler gibi çok önemli bir temizlik grubuna girmektedir. Bazı temizliklerde sadece müşteri memnuniyeti olmakla beraber, otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken çok önem..

Osman Suna

Ofis temizliği denilince önce akla gelen ilk madde, sizlerin daha iyi koşullarda ve daha temiz bir ortamda, ve ofis çalışanlarının da sağlığını düşünerek bu uygulamamızı da başlatmış bulunuyoruz. Ofis..